poniedziałek, 10 marzec 2014 01:00

Sprostowanie do artykułu!! Wyróżniony

WypadekSprostowanie do artykułu o wypadku na zawodach judo w Jaśle

Szanowni Państwo

Dokonaliśmy dokładnej weryfikacji czasu przyjazdu karetki na miejsce zdarzenia z artykułu. Po gruntownej analizie zarówno materiału zdjęciowego jaki i rozmów telefonicznych informujemy, że ratownicy medyczni ze Szpitala Specjalistycznego w Jaśle dotarli na miejsce zdarzenia bezpośrednio po wezwaniu, a informacja zamieszczona w powyższym artykule dotycząca czasu ich dojazdu jest w tym wypadku nieaktualna. Czas przyjazdu karetki licząc od momentu rozpoczęcia rozmowy z dyspozytorem wynosi 10 minut.

Mając na uwadze dobro zarówno pracowników służby zdrowia jak i samego poszkodowanego artykuł został zweryfikowany i poprawiony.

Z poważaniem redakcja portalu www.miastojaslo.pl