wtorek, 25 luty 2014 14:19

Rusza semestr letni na Juniwersytecie Wyróżniony

LOGOJuż od 1 marca rozpocznie się semestr letni na Jasielskim Uniwersytecie Dziecięcym.

Dzieci z grupy żółtej i pomarańczowej będą uczestniczyć w zajęciach poświeconych anatomii człowieka. W tym semestrze zajęcia prowadzone będą w formie warsztatowej, po to by mali studenci mogli jak najlepiej przyswoić przekazywaną wiedzę. Warsztaty, których tematyka obejmować będzie matematykę, biologię, fizykę, chemię i ekologię, prowadzić będzie Centrum Edukacji „SOWA”.

Jasielski Uniwersytet Dziecięcy, edukacyjny projekt polegający na zabawie dzieci w studiowanie, realizowany jest przez Miasto Jasło. Celem projektu jest rozbudzanie aktywności poznawczej, popularyzacja wiedzy i podtrzymanie ciekawości świata u dzieci w wieku 5 – 10 lat z terenu miasta Jasła poprzez udział dzieci w interaktywnych wykładach.

Projekt współfinansowany jest ze środków Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w ramach programu "Postaw na rodzinę".

UMJ