poniedziałek, 04 marzec 2013 09:46

Pożar domu w Tarnowcu Wyróżniony

bW Tarnowcu w powiecie jasielskim doszło do pożaru domu.

Podczas akcji gaśniczej w jednym z pomieszczeń ujawniono ciało kobiety. Z płonącego budynku wydostał się 67-letni mężczyzna - mieszkaniec domu. Obecnie przebywa w szpitalu.

a

O pożarze domu w miejscowości Tarnowiec w powiecie jasielskim dyżurny Policji został powiadomiony po godz. 10 przez Straż Pożarną. Podczas akcji gaśniczej wewnątrz domu strażacy ujawnili ciało kobiety. Jest to prawdopodobnie ciało mieszkanki tego budynku. Mężczyzna, który mieszkał wraz z nią wydostał się z płomieni. Z odniesionymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.
Policjanci, służby ratownicze, prokurator i biegły z zakresu pożarnictwa na miejscu zdarzenia wykonali czynności, które pozwolą poznać okoliczności i przyczyny powstania pożaru.

KWP