REKLAMA

fotografia dziecięca i noworodkowa

poniedziałek, 04 marzec 2013 09:46

Pożar domu w Tarnowcu

bW Tarnowcu w powiecie jasielskim doszło do pożaru domu.


Podczas akcji gaśniczej w jednym z pomieszczeń ujawniono ciało kobiety. Z płonącego budynku wydostał się 67-letni mężczyzna - mieszkaniec domu. Obecnie przebywa w szpitalu.

a


O pożarze domu w miejscowości Tarnowiec w powiecie jasielskim dyżurny Policji został powiadomiony po godz. 10 przez Straż Pożarną. Podczas akcji gaśniczej wewnątrz domu strażacy ujawnili ciało kobiety. Jest to prawdopodobnie ciało mieszkanki tego budynku. Mężczyzna, który mieszkał wraz z nią wydostał się z płomieni. Z odniesionymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.
Policjanci, służby ratownicze, prokurator i biegły z zakresu pożarnictwa na miejscu zdarzenia wykonali czynności, które pozwolą poznać okoliczności i przyczyny powstania pożaru.

KWP

REKLAMA

ZAHURT JASŁO

Salon fryzjerski Renata

instalator klimatyzatory

REKLAMA

Fotoinspiracje

 

Komentarze  
+1 # ok 2013-03-04 10:07
Ogromna tragedia. Jednemu udaje się wyjść cało a drugi umiera. Wyrazy współczucie dla męża tej kobiety. Nie dość, że sam ucierpiał w pożarze to jeszcze stracił żonę
Odpowiedz | Zgłoś administratorowi
Dodaj komentarz

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zawartych w komentarzach użytkowników.
Redakcja zastrzega sobie prawo do wycięcia całego komentarza lub jego fragmentu. Wszystkie komentarze wymagają akceptacji administratora portalu. Dodanie komentarza jest jednoznaczne z akceptacją zasad zawartych w regulaminie portalu.

Regulamin