Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

XXIII Międzynarodowy Festiwal Sportu Jasło 2024

Zapraszamy do kibicowania podczas Międzynarodowego Festiwalu Sportu Jasło 2024


Około 500 zawodników z 12 państw będziemy mogli zobaczyć podczas XXIII Międzynarodowego Festiwalu Sportu Jasło 2024. Sportowa rywalizacja w siatkówce oraz w judo rozpocznie się w najbliższy weekend 31 maja, a zakończy 2 czerwca


W piątek (31 maja), o godzinie 17 na jasielskim rynku odbędzie się oficjalna ceremonia otwarcia Festiwalu, po której w Jasielskim Domu Kultury odbędzie się uroczysta akademia z okazji 25-lecia UKS „MOSiR” Jasło.


XXIII Międzynarodowy Festiwal Sportu Jasło 2024


XXIII Międzynarodowy Festiwal Sportu Jasło 2024


Siatkówka
Turniej piłki siatkowej rozgrywany będzie na hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle oraz na hali MOSiR. Mecze rozgrywane będą od godziny 9 w piątek i niedzielę oraz od godziny 10 w sobotę. W turnieju udział weźmie 16 drużyn: VK SideOut-Polonia London (Anglia), Jerusalem Club (Palestyna), SC 1983 Mutterstadt e.V (Niemcy), Rhodes Island Team (Grecja), KZ GRACJA Uralsk (Kazachstan), Odbojkaški Klub KI 0230 Kikinda (Serbia), ŻOK Vardar Skopje (Macedonia), SKŠ ZŠ MikulovaPraha (Czechy), CK Sparta Sambor (Ukraina), LPS CSS Bihorul Oradea (Rumunia), ZŠ MLYNSKÁ Stropkov (Słowacja), ŠK ELBA Prešov (Słowacja), TSV Sanok (Polska), Karpaty MOSiR Krosno (Polska), KS WISŁOKA Dębica (Polska), UKS „MOSiR” Jasło (Polska).


Judo
W sobotę na hali Podkarpackiego Centrum Sportów Walki rywalizować będą judocy. W zawodach weźmie udział około 220 zawodników reprezentujących trzy kraje: Słowację, Czechy i Polskę. Wszystkie walki odbędą się w tym dniu, natomiast ceremonia zakończenia turnieju judo zaplanowana została tuż po walkach finałowych. 
W niedzielę (2 czerwca) około godziny 15 na hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle planowana jest oficjalna ceremonia zakończenia turnieju siatkarskiego, podczas której zostaną rozdane puchary i medale.


Urząd Miasta w Jaśle 

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków