Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

XXIII Międzynarodowy Festiwal Sportu Jasło 2024
Featured

Międzynarodowy Festiwal Sportu Jasło 2024 oficjalnie otwarty

XXIII Międzynarodowy Festiwal Sportu Jasło 2024 został oficjalnie rozpoczęty. FOTORELACJA

Na jasielskim rynku zaprezentowano drużyny, które przystąpią do sportowych rywalizacji. Festiwal Sportu organizowany w Jaśle to największe lokalne przedsięwzięcie o charakterze sportowym. Z trwającej trzy dni rywalizacji, wyłonieni zostaną najlepsi.

 

Główną ideą tego przedsięwzięcia jest popularyzacja aktywności ruchowej oraz sportowej rywalizacji w imię zasady fair play.
Jasielski Festiwal Sportu jest też przykładem doskonałej współpracy między instytucjami publicznymi, organizacjami, wolontariuszami, czy też prywatnymi firmami, które z ogromnym zaangażowaniem wspierają zawodników.


XXIII Międzynarodowy Festiwal Sportu Jasło 2024


Areną zmagań sportowych są dwa obiekty: hala Podkarpackiego Centrum Sportów Walki, gdzie rywalizować będą judocy oraz hala Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle, na której toczyć się będą rozgrywki w piłce siatkowej. W sumie w 3-dniowym Festiwalu Sportu w Jaśle weźmie udział około 500 zawodników.

Festiwal Sportowy jest coroczną imprezą organizowaną w Jaśle, w której reprezentacje z różnych krajów mają możliwość zaprezentowania swoich umiejętności.

 

XXIII Międzynarodowy Festiwal Sportu Jasło 2024


XXIII Międzynarodowy Festiwal Sportu Jasło 2024

 

W niedzielę (2 czerwca) około godziny 15.00 na hali Szkoły Podstawowej nr 2 w Jaśle zaplanowana została oficjalna ceremonia zakończenia turnieju siatkarskiego, podczas której zostaną rozdane puchary i medale.

W zawodach judo weźmie udział około 220 zawodników reprezentujących trzy kraje: Słowację, Czechy i Polskę. 


red.

50000 Pozostało znaków