Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Mikołaj z Jedynką na jasielskim rynku

2

Wizyta św. Mikołaja, audycja Polskiego Radia „Choinki Jedynki”, rozwiązanie konkursu na miejską kartkę świąteczną, zjeżdżalnia dla wszystkich chętnych i jarmark bożonarodzeniowy to tylko kilka atrakcji jakie 6 grudnia odbędą się na jasielskim rynku.

W godzinach 9-13 audycję Polskiego Radia pod nazwą „Choinki Jedynki” prowadzić będą Roman Czejarek i Karolina Rożej „Choinki Jedynki”. W relacjach nadawanych na żywo podawane będą informacje o mieście, nie zabraknie również konkursów dla mieszkańców i słuchaczy. O godzinie 9.30 na rynek zawita św. Mikołaj, a laureaci konkursu na kartkę świąteczną Burmistrza Miasta Jasła otrzymają nagrody. Dodatkowo od 6 grudnia do 23 grudnia na rynku pojawi się bezpłatna zjeżdżalnia, a w drewnianych domkach trwać będzie Jasielski Jarmark Bożonarodzeniowy.

mikolaj


 ***

Choinki Jedynki

Jasło będzie jednym z siedmiu miast w Polsce, które wezmą udział w akcji charytatywnej, której celem jest zbiórka pieniędzy na potrzeby Fundacji Anny Dymnej Mimo Wszystko i Stowarzyszenia Debra Polska Kruchy Dotyk.

W ramach akcji odbywać się będą licytacje prac Magia Świąt, wykonanych przez znane osobistości. Do Jasła trafią prace wielokrotnej mistrzyni olimpijskiej Ireny Szewińskiej, aktora Dawida Ogrodnika, Andrzeja Krzywego De Mono oraz kompozytora Jana Kantego Pawluśkiewicza.

Więcej na stronie internetowej www.choinkijedynki.jedynka.polskieradio.pl

Zapraszamy 6 grudnia na jasielski rynek!!!

UMJ

50000 Pozostało znaków