Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Mali pomocnicy Świętego Mikołaja, czyli jak dzieci na Podkarpaciu pomagają w świątecznych przygotowaniach

Mali pomocnicy Świętego Mikołaja, czyli jak dzieci na Podkarpaciu pomagają w świątecznych przygotowaniachW okresie przedświątecznym zwykle mamy pełne ręce pracy. Cieszymy się, gdy najmłodsi domownicy pomagają nam w obowiązkach, dzięki czemu przygotowania stają się przyjemniejsze i łatwiejsze.

Wspólne organizowanie wigilii to także świetna okazja, by spędzić z pociechami więcej czasu i opowiedzieć im o tradycjach związanych z Bożym Narodzeniem w naszym regionie. W Podkarpackiem aż 44% mam z dumą przyznaje, że najmłodsi członkowie rodziny angażują się w przyrządzanie świątecznych dań*! Kontynuujmy tę tradycję i w te święta także spróbujmy włączyć dzieci do przyrządzania tradycyjnych potraw, które trafią na nasz wspólny, wigilijny stół.

Przygotowania świąteczne to nie lada wyzwanie. Niezależnie od tego, jak wcześnie zaczniemy porządki, zakupy i gotowanie potraw, wciąż pozostaje bardzo dużo do zrobienia! Przy przyrządzaniu wigilijnych potraw przydadzą się każde dodatkowe ręce do pomocy, dlatego kiedy możemy starajmy się angażować bliskich w organizację bożonarodzeniowego przyjęcia. Okazuje się, że mamy z Podkarpacia chętnie włączają do przedświątecznych prac swoje pociechy. Aż 44% dzieci z tego regionu pomaga w przygotowaniu wigilijnych potraw, a 10% potrafi samodzielnie ugotować całe danie*.

Przygotowanie potraw z naszymi małymi pomocnikami sprawia, że gorący okres przedświąteczny jest zdecydowanie łatwiejszy i przyjemniejszy. Wspólne gotowanie przed Bożym Narodzeniem może być także doskonałą okazją do rozmów o świątecznych zwyczajach. Jednym z nich jest przyrządzanie tradycyjnego barszczu wigilijnego. Gotowanie świątecznej zupy od podstaw okazuje się jednak trudne i czasochłonne, dlatego podczas przedświątecznych zakupów 25% pań domu z województwa podkarpackiego sięga po barszcz czerwony*. Aby uzyskać intensywny kolor i idealny smak i doprawienie wigilijnego barszczu, warto przygotować go z Barszczem czerwonym Ekspresowa Zupa WINIARY. Dzięki niemu w łatwy sposób ugotujemy pyszny barszcz, a w przygotowaniach na pewno pomogą nam nasze pociechy! Możemy zaangażować je na przykład w przyrządzenie paluchów serowych, które idealnie smakują z tradycyjną wigilijną potrawą. 

Dzieci z pewnością pomogą nam także w przygotowaniu świątecznych sałatek. Starsze pociechy świetnie poradzą sobie z krojeniem warzyw, a młodsze pomogą nam w doprawieniu i udekorowaniu potrawy. Idealnym dodatkiem do wszelkiego rodzaju bożonarodzeniowych sałatek, zarówno warzywnych, jak i śledziowych, będzie Majonez Dekoracyjny WINIARY. Dzięki niemu nasza potrawa nie tylko będzie doskonale smakowała, ale także świetnie zaprezentuje się na wigilijnym stole.
W te święta w przygotowanie tradycyjnych potraw postarajmy się włączyć nasze pociechy. Aby ułatwić przyrządzanie bożonarodzeniowych dań, wykorzystajmy produkty marki WINIARY, z którymi ugotowanie wigilijnego barszczu, przygotowanie pierogów czy sałatek okaże się samą przyjemnością. Przepisy na świąteczne potrawy znajdziemy na www.winiary.pl

* Badanie konsumenckie „Odkrywamy smaki rodzinnych chwil”, przeprowadzone przez firmę Millward Brown na zlecenie marki WINIARY, 2014.
###
WINIARY to marka, która od lat jest gwarancją sukcesu w kuchni. Jej produkty inspirują współczesne panie domu do przygotowywania najsmaczniejszych potraw dla całej rodziny. Zupy, majonezy, buliony, sosy, Pomysły na…, dania instant, przyprawy, galaretki, kisiele czy budynie – w sumie ponad 230 różnych produktów kulinarnych WINIARY, które pozwalają w szybki i prosty sposób przyrządzić domowy posiłek. Na stronie www.winiary.pl panie domu znajdą przepisy oraz inspiracje kulinarne na każdy dzień. Produkty marki WINIARY rokrocznie zdobywają liczne nagrody przyznawane przez konsumentów i detalistów. W 2011 oraz 2012 roku redakcja „Rzeczpospolitej” przyznała marce WINIARY prestiżowy tytuł Najmocniejszej Marki Roku.

50000 Pozostało znaków