Spotkanie informacyjne w sprawie budowy nowej drogi

Spotkanie informacyjne w sprawie budowy nowej drogi14 stycznia 2016 r. (czwartek) o godzinie 10.00 w Urzędzie Miasta w Jaśle (ul. Rynek 12) w sali 102, odbędzie się spotkanie, na którym zaprezentowane zostanie proponowane rozwiązanie przebiegu nowego odcinka drogi wojewódzkiej nr 992 o długości około 1.4 km między ulicami Lwowską (droga krajowa nr 73) i Piłsudskiego (droga krajowa nr 28) oraz między ulicą M.Konopnickiej i rzeką Jasiołka.

Materiały informacyjne dotyczące planowanej drogi są umieszczone na stronie www.jaslo.pl w zakładce: Miasto Jasło Informacja dla klientów, a także dostępne są budynku Urzędu Miasta w Jaśle (Wydział Inwestycji, Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska). Na powyższej stronie udostępniony jest formularz, na którym, po wydrukowaniu, zainteresowane strony będą mogły wpisywać swoje uwagi i wnioski lub zastrzeżenia. Formularze będą zbierane na spotkaniu informacyjnym i do dwóch tygodni po nim, w Urzędzie Miasta w Jaśle.

Materiały dotyczące planowanej inwestycji znajdują się pod linkiem: http://www.jaslo.pl/pl/news/zawiadomienie-o-spotkaniu-informacyjnym-w-ja%C5%9Ble

UMJ

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

włodek
Plan tej drogi do hooja podobny