Zaginięcie kobiety. Czy mogła paść ofiarą przestępstwa?

653680539Policja prowadzi intensywne czynności operacyjne i śledcze mające na celu ustalenie miejsca pobytu mieszkanki miasta Jasła, która zaginęła. Pojawiły się przypuszczenia, że zaginiona kobieta mogła paść ofiarą przestępstwa.

Pracownicy Komendy Powiatowej Policji prowadzą czynności, które mają na celu ustalenie miejsca pobytu mieszkanki miasta Jasła. Jest kilka wersji z jakich przyczyn zaginęła, ale na tym etapie postępowania nie możemy nic więcej powiedzieć – informuje prokurator Jan Dziuban.

Z zebranych przez nas informacji wynika, że kobieta mogła paść ofiarą przestępstwa. W związku z tym zdarzeniem został zatrzymany były mąż. Okazuje się, że w rodzinie wcześniej dochodziło do przemocy.

O sprawie będziemy informować.

ad