Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Nowa Prawica Janusza Korwin - Mikkego powstała w Jaśle!

logo-Kongres-Nowej-PrawicyW dniu 1 sierpnia odbyło się spotkanie założycielskie jasielskiego koła Kongresu Nowej Prawicy Janusza Korwin – Mikke.

Powstaliśmy aby promować w Jaśle idee jak największej wolności osobistej obywateli, radykalnego ograniczenia biurokracji, obniżenia i uproszczenia podatków. Uwolnimy energię obywateli!  Zniesiemy zakazy i koncesje duszące przedsiębiorczość, zadbamy o stabilność i jednoznaczną interpretację przepisów podatkowych.
W nadchodzących wyborach samorządowych chcemy dać jaślanom możliwość wyboru i nadzieję na realną zmianę. Zamierzamy przedstawić kandydatów do wszystkich organów samorządu terytorialnego.

Najbliższe cele jakie stawia sobie Kongres Nowej Prawicy w Jaśle to zorganizowanie spotkania z Prezesem partii, Januszem Korwin – Mikke oraz opracowanie propozycji programowych dla powiatu jasielskiego. Zapraszamy wszystkich mieszkańców do konsultacji oraz przesyłania uwag i propozycji w tym zakresie. Przygotowania te umożliwią przełożenie programu Kongresu Nowej Prawicy na potrzeby naszej lokalnej społeczności.

Obecnie koło skupia kilkanaście osób. Jego koordynatorem jest Jarosław Winiarski. Dane kontaktowe: tel. 600 433 199, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Możecie nas także znaleźć na Facebooku, pod www.facebook.com/knpjaslo Wszystkich pragnących wolności zapraszamy do współpracy.
Kongres Nowej Prawicy
Koło w Jaśle

50000 Pozostało znaków