Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Wypadek na zawodach judo w Jaśle

Wypadek na zawodach judo w JaśleJeden z zawodników startujących w tegorocznych Otwartych Mistrzostwach Miasta Jasła w Judo doznał poważnej kontuzji.

Wskutek odniesionych obrażeń został przetransportowany do jasielskiego szpitala. Walka rozpoczęła się spokojnie, a zawodnicy sukcesywnie planowali każdy swój ruch. W pewnym momencie dochodzi do rzutu, w skutek którego jeden z zawodników doznaje urazu ręki. Zawodnik jasielskiego klubu zwijał się z bólu na macie.

Wypadek na zawodach judo w Jaśle


Wypadek na zawodach judo w Jaśle

Kontuzja łokcia była na tyle poważna, że wymagała pomocy specjalistycznej. Konieczne było wezwanie karetki, która ku zdziwieniu wszystkich przybyła na miejsce po 20 minutach -  Informacja dotycząca czasu przyjazdu karetki została sprostowana. Treść sprostowania znajduje się pod artykułem

1

Wypadek na zawodach judo w Jaśle


Trenerzy oraz zawodnicy nagrodzili wytrwałość, wolę walki i siłę kontuzjowanego zawodnika gromkimi brawami. Podczas dzisiejszych zawodów kontuzji uległa też zawodniczka z Jarosławia. Dziewczyna ma złamany obojczyk. 

Wola walki, determinacja i zaciętość - tak w skrócie można opisać każdą z walk. O przebiegu mistrzostw tutaj

Szanowni Państwo

Dokonaliśmy dokładnej weryfikacji czasu przyjazdu karetki na miejsce zdarzenia. Po gruntownej analizie zarówno materiału zdjęciowego jaki i rozmów telefonicznych informujemy, że ratownicy medyczni ze Szpitala Specjalistycznego w Jaśle dotarli na miejsce zdarzenia bezpośrednio po wezwaniu, a informacja zamieszczona w powyższym artykule dotycząca czasu ich dojazdu jest w tym wypadku nieaktualna. Czas przyjazdu karetki licząc od momentu rozpoczęcia rozmowy z dyspozytorem wynosi 10 minut.
Mając na uwadze dobro zarówno pracowników służby zdrowia jak i samego poszkodowanego artykuł został zweryfikowany i sprostowany.

Redakcja portalu www.miastojaslo.pl

 

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków