Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Termomodernizacja MOSiR i Gimnazjum nr 1

10126f izolacje-zdjecia 1 jpg pieniadze-dreamstime-com mainDo końca października br. zostanie przeprowadzona termomodernizacja Gimnazjum nr 1 w Jaśle oraz Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.

Podczas sesji 3 kwietnia br. Rada Miejska Jasła zmieniła uchwałę w sprawie realizacji zadania „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w Jaśle” podjętą w czerwcu ubiegłego roku. Rada upoważniła burmistrza do samodzielnego zaciągania zobowiązań dotyczących realizacji tego zadania do kwoty 3 090 722,59 zł, pod warunkiem uzyskania dofinansowania w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2007 – 2013.

termomodernizacja


Podjęcie uchwały umożliwi podpisanie umowy o dofinansowanie projektu „Termomodernizacja obiektów użyteczności publicznej w Jaśle” ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w wysokości 53 procent kosztów.
Realizacja projektu przyczyni się do zmniejszenia zużycia energii w zmodernizowanych budynkach i emisji zanieczyszczeń do atmosfery, zwiększy komfort korzystania z obiektów oraz poprawi estetykę budynków. Znaczącą część projektu stanowią prace, które bez względu na dofinansowanie należy przeprowadzić.

 

UMJ 

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków