Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Rodzinne świętowanie - zapowiedź

IMG 01451Rodzinne świętowanie - zapowiedź!

Już za niedługo obchodzić będziemy jedno z najważniejszych dla nas Polaków święto – rocznicę uchwalenia Konstytucji 3-go Maja. Z tej okazji Andrzej Czernecki, burmistrz Jasła serdecznie zachęca, aby ten dzień przeżyć patriotycznie, rodzinnie, ale przede wszystkim wspólnie.

plakat-3-maj

Miasto przygotowało propozycję spędzenia tych dni w atmosferze rodzinnej. Tradycyjnie uroczystości trzeciomajowe rozpoczną się mszą święta w intencji Ojczyzny na jasielskim rynku o godz. 10. Po mszy świętej w parku miejskim można będzie wysłuchać i obejrzeć występy: chóru Soli Deo oraz recytatorów z Jasielskiego Domu Kultury, a także wspólnie pośpiewać pieśni patriotyczne przy akompaniamencie Miejsko-Kolejowej Orkiestry Dętej.

Natomiast 4 maja zapraszamy na „Piknik Rodzinny na Kwiatowej”. Od godziny 15 do 20 na tym kompleksie rekreacyjno-sportowym powstanie miasteczko kawaleryjskie, dla dzieci przygotowane zostaną dmuchane zjeżdżalnie, lunapark oraz gry zabawy i konkursy. Dodatkowo skosztować będzie można produktów lokalnych i wysłuchać koncertu w wykonaniu big bandu Jass Brass Consort.

PLAKAT-MAJÓWKA

Wszystkie atrakcje będą bezpłatne. Każdy, kto w tym dniu będzie chciał odwiedzić Kwiatową, będzie mógł skorzystać ze specjalnego środka transportu – pomiędzy centrum miasta a Kwiatową kursować będzie bezpłatna kolejka turystyczna. Piknik na Kwiatowej zorganizowany został w ramach kampanii „Postaw na rodzinę”.

Serdecznie zapraszamy.

UMJ

50000 Pozostało znaków