Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Prelekcje i konkurs z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

DSC05263W dniu wczorajszym dla 2 klas szkół ponadgimnazjalnych rozpoczęły się prelekcje i konkurs z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego

W dniu 18 marca przy współpracy z dyrektorami szkół ponadgimnazjalnych w Jaśle rozpoczęły się prelekcje i konkursy z zakresu Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego zorganizowane przez Ośrodek Szkolenia Kierowców RENOMA oraz Jasielski Klub Motorowy i Ratownictwa Drogowego.
Ideą naszych działań jest wzrost bezpieczeństwa na polskich drogach. Stawiamy na bezpieczeństwo i z tego właśnie powodu wyszliśmy z powyższym pomysłem. Tematyka zajęć dostosowywana jest do wieku młodzieży. Nasi instruktorzy w sposób jasny i przystępny przekazują podstawowe wiadomości związane z Bezpieczeństwem w Ruchu Drogowym.
Promowanie bezpieczeństwa na drogach stało się dewizą OSK RENOMA, dlatego też zachęciliśmy szkoły do współpracy.

DSC05257


Uczestnikom zajęć przekazujemy wiadomości związane z prawidłowymi „nawykami” mającymi wpływ na bezpieczeństwo na drodze. Podnosi się tym samym ich świadomość jako uczestnika ruchu drogowego, co ma z kolei wpływ na wzrost ich bezpieczeństwa.

DSC05258


W trakcie naszych zajęć promowane jest także kulturalne zachowanie na drodze. Pokażemy w jaki sposób należy się zachowywać w stosunku do innych uczestników ruchu drogowego.

DSC05261


Uczniom przedstawimy również tematykę związaną z zachowaniem trzeźwości podczas prowadzenia pojazdu, przez co chcemy pokazać, jak wiele złego można wyrządzić sobie i innym uczestnikom ruchu drogowego w trakcie jazdy pod wpływem alkoholu lub innych używek. 

DSC05268Szczegółowe informacje można uzyskać :
OSK RENOMA
ul. Kadyiego 12
38-200 Jasło
Tel: 13 449 31 58
Tel. Kom. 607 936 988
www.renomajaslo.pl

 

50000 Pozostało znaków