Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Pożar domu w Tarnowcu

bW Tarnowcu w powiecie jasielskim doszło do pożaru domu.

Podczas akcji gaśniczej w jednym z pomieszczeń ujawniono ciało kobiety. Z płonącego budynku wydostał się 67-letni mężczyzna - mieszkaniec domu. Obecnie przebywa w szpitalu.

a


O pożarze domu w miejscowości Tarnowiec w powiecie jasielskim dyżurny Policji został powiadomiony po godz. 10 przez Straż Pożarną. Podczas akcji gaśniczej wewnątrz domu strażacy ujawnili ciało kobiety. Jest to prawdopodobnie ciało mieszkanki tego budynku. Mężczyzna, który mieszkał wraz z nią wydostał się z płomieni. Z odniesionymi obrażeniami został przewieziony do szpitala.
Policjanci, służby ratownicze, prokurator i biegły z zakresu pożarnictwa na miejscu zdarzenia wykonali czynności, które pozwolą poznać okoliczności i przyczyny powstania pożaru.

KWP

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków