Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Cztery osoby ranne w wypadku

09Policjanci wyjaśniają okoliczności wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej 992 w Nowym Żmigrodzie.

Osobowy seat zjechał z drogi i uderzył w murowany słup ogrodzeniowy. Samochodem podróżowały cztery osoby, które z obrażeniami trafiły do szpitala.Do wypadku doszło wczoraj około godz. 23. Policjanci, którzy pracowali na miejscu zdarzenia, wstępnie ustalili, że kierująca osobowym seatem jechała w kierunku centrum Nowego Żmigrodu. W pewnej chwili 20-latka straciła panowanie nad pojazdem, zjechała z jezdni i uderzyła w murowany słup ogrodzeniowy prywatnej posesji, a następnie w przydrożny słup oświetleniowy.

08


W wypadku ranne zostały cztery osoby - kierująca seatem oraz troje pasażerów. Pokrzywdzeni trafili do jasielskiego szpitala. Z uwagi na doznane obrażenia dwie osoby hospitalizowano. Kierująca samochodem 20-latka była trzeźwa.

07


Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, ujawnili ślady mające związek z wypadkiem, zabezpieczyli samochód. Okoliczności i przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków