Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Policjanci poszukują zaginionej mieszkanki Jasła

0000policja-13Policjanci poszukują zaginionej Haliny Gorczycy, 52-letniej mieszkanki Jasła. Wszystkie osoby mogące pomóc w odnalezieniu zaginionej kobiety proszone są o kontakt z Policją.

Halina Gorczyca, 52-letnia mieszkanka Jasła, ostatni raz była widziana w pobliżu swojego miejsca zamieszkania, tj. Jasło ul. 17 Stycznia, we wtorek 5 sierpnia 2014 r., około godz. 21.

1978669317
Rysopis: wzrost około 165 cm, waga około 65 kg, szczupłej budowy ciała, cera jasna, włosy ciemne kręcone, oczy piwne, twarz pociągła, nos średni, uszy średnie przylegające, uzębienie pełne. Brak informacji dotyczących ubrania.
W związku z prowadzonymi czynnościami w sprawie zaginięcia 52-letniej mieszkanki Jasła, funkcjonariusze zwracają się również o kontakt do osób, które w nocy z wtorku na środę, tj. z 5 na 6 sierpnia br., widziały biały samochód dostawczy poruszający się po terenie Jasła lub pobliskich miejscowościach.
Osoby, które posiadają informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionej lub widziały opisany samochód proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Jaśle ul. Kościuszki 26, tel. 510 997 379, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

KPP w Jaśle

O sprawie pisaliśmy:

Krew znaleziona w samochodzie należy do Haliny G.

Zaginięcie kobiety. Czy mogła paść ofiarą przestępstwa?

Poszukiwania pielęgniarki trwają. Były mąż nie przyznaje się do przedstawionych mu zarzutów.

50000 Pozostało znaków