Black frider tworzenie stron internetowych Jasło

Połączyło ich Jasło - konwencja wyborcza ,,Jaślan"

DPP 115mini- Polska zaczyna się od małych ojczyzn. Polska samorządem stoi. Od wybranych przez nas kandydatów zależy dobro i przyszłość naszego kraju.

Stowarzyszenie inicjatyw społecznych ,,Jaślanie" wczoraj na sali widowiskowej Jasielskiego Domu Kultury zaprezentowało swoich kandydatów na nadchodzące wybory samorządowe.
Działające od 2011 roku Stowarzyszenie ,,Jaślanie" powstało, by wspierać inicjatywy społeczno-kulturalne, przedsiębiorczość oraz działać na rzecz osób niepełnosprawnych.
O mandat radnych do Rady Miejskiej w wyborach samorządowych, zarządzonych na dzień 16 listopada 2014 roku z list KWW Jaślanie ubiegać się będą:

Okręg:
1. Andrzej Czernecki
2. Michał Burbelka
3.Renata Tabor
4.Aleksandra Marszałek
5.Robert Hap
6.Krzysztof Czeluśniak
7.Andrzej Bialik
8.Wacław Dybowski
9.Aleksander Sendra
10.Tomasz Urbański
11.Zbigniew Waszkiel
12.Witold Kalita
13.Józef Kędrek
14.Wojciech Zbiegień
15.Elżbieta Bernal
16.Agnieszka Giebułtowska
17.Grzegorz Janusz
18.Tadeusz Krygowski
19.Marta Musiał
20.Zdzisław Dziedzic
21.Alicja Nowosielska

DPP 4

Stowarzyszenie ,,Jaślanie" podczas konwencji przedstawiło kandydatów do rady powiatu, których popiera. Prezentowane osoby starują w wyborach z list PSL.

1. Anna Bialik
2. Adam Owiński
3. Tadeusz Baniak
4. Tadeusz Rojkowski
5. Artur Tomaszewski
6. Józef Duda
7. Bogdan Samborski

DPP 60

O stanowisko burmistrza zabiegać będzie obecny gospodarz naszego miasta Andrzej Czernecki. Wczoraj w swojej prezentacji podsumował obecną kadencję oraz przybliżył założenia programowe na nadchodzące lata.
- To ostatnia chwila na wykorzystanie ogromnych środków unijnych. Mam poparcie wśród środowisk mających na to wpływ. Potrafię tę szansę wykorzystać dla dobra naszego miasta - mówi Andrzej Czernecki.
Jesteśmy stowarzyszeniem ludzi, którzy wybrali sobie za cel służenie miastu. Chęć i uczciwość w działaniu to jest to, co mam nadzieję pozwoli zwyciężyć nam w tych wyborach. Połączyło nas Jasło. Mam nadzieję, że zaprezentowany przez nas program wzbudzi zainteresowanie i dacie nam go zrealizować - dodał.
W swoim programie ,,Jaślanie" odnoszą się do wszystkich elementów ważnych w życiu Jasła tj. gospodarki, infrastruktury, edukacji, kultury, sportu, ochrony zdrowia, pomocy społecznej, bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Chcą stworzyć m.in. system wsparcia dla przedsiębiorców, który pozwoli podnieść atrakcyjność. To będzie ich zdaniem oferta dla nowych przedsiębiorców - dla Jaślan.
W ostatnich czterech latach wartość projektów realizowanych przez miasto Jasło wyniosła ponad 40 mln złotych. Dzięki tym środkom zostały zrealizowane niezwykle ważne inwestycje dla miasta Jasła.

DPP 115

***

16 listopada Polacy będą wybierać swoich reprezentantów do: rad gmin, rad powiatów (miast na prawach powiatu), sejmików województw. W Jaśle o stanowisko burmistrza zabiegają:

1. CZERNECKI Andrzej Wiek: 52 lat, KW Wyborców "Jaślanie"
2. GARBACIK Leszek Wiek: 61 lat, KW Nowa Prawica — Janusza Korwin-Mikke
3. GÓRCZYK Tadeusz Wiek: 53 lat, KWW PSPP
4. MUSIAŁOWICZ-CZECH Elwira Wiek: 37 lat, KW Platforma Obywatelska RP
5. PABIAN Ryszard, Wiek: 57 lat, KW Prawo i Sprawiedliwość
6. WOJDYŁA Stanisław, Wiek: 57 lat, KWW Stanisław Grzywacz-Jasło Bez Fotoradarów

Anna Dziura

Komentarze obsługiwane przez CComment