Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Motocyklista ucierpiał w wypadku

Motocyklista ucierpiał w wypadkuWczoraj w Jaśle na skrzyżowaniu ulic doszło do zderzenia motocykla z samochodem osobowym. W wypadku ranny został 24-letni motocyklista. Policjanci wstępnie ustalili okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło około godz. 15. Z zebranych dotychczas informacji wynika, że kierujący seatem cordoba 59-letni mieszkaniec Jasła jechał ul. 3-go Maja od centrum miasta. Skręcając w lewo w ul. Dworcową nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu jadącemu z naprzeciwka motocykliście, powodując zderzenie się pojazdów.

Motocyklista ucierpiał w wypadkuW wypadku ucierpiał jadący motocyklem 24-latek. Wskutek doznanych obrażeń trafił do szpitala, gdzie pozostał na dalszym leczeniu. Kierujący seatem mężczyzna oraz podróżujący wraz z nim pasażerowie nie odnieśli obrażeń. Od motocyklisty pobrano krew do badań stanu trzeźwości. Kierowca samochodu był trzeźwy.
Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli ślady mające związek ze zdarzeniem. Dokładne okoliczności wypadku będą wyjaśniane w toku dochodzenia.

KPP w Jaśle

50000 Pozostało znaków