Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Lato z Radiem 2013 - na Kwiatowej radiowe studio plenerowe

Lato z Radiem 2013 - na Kwiatowej radiowe studio pleneroweRadiowa Jedynka szykuje się już do kolejnych koncertów. W najbliższą sobotę przybędzie do Jasła, które wiele razy, zawsze niezwykle ciepło i entuzjastycznie, gościło ekipę „Lata z Radiem” i zaproszone przez nią gwiazdy.

Tuż przed godziną 9 na terenach ośrodka rekreacyjno-wypoczynkowego przy ul. Kwiatowej swoją audycję rozpocznie Pierwszy Program Polskiego Radia, a zaproszeni do studia plenerowego goście opowiadać będą historie i ciekawostki związane z Jasłem.

Koncert „Lata z Radiem” odbędzie się na boisku sportowym MOSiR przy ul. Sikorskiego 15. Najmłodszych słuchaczy Radiowej Jedynki porwie do wspólnej zabawy Robi Show, który śpiewająco zaprezentuje ponadczasowe wiersze Brzechwy i Tuwima. W Jaśle rockandrollowo zagra Hamak Band, wystąpi również K.A.S.A, a niekwestionowaną gwiazdą imprezy będzie oczywiście Maryla Rodowicz. Całość poprowadzą Roman Czejarek i Bogdan Sawicki. Wstęp na koncerty jest bezpłatny.

Maryla Rodowicz, która nieraz uczestniczyła w trasie koncertowej Radiowej Jedynki, a podczas tegorocznego „Lata z Radiem” wystąpi sześć razy, nie kryje radości: Cieszę się na kolejne koncerty „Lata z Radiem”. Jestem pewna, że będzie jak zawsze tłum słuchaczy pod sceną i dobra zabawa. Zaśpiewam swoje największe hity i kilka nowych piosenek. Do zobaczenia!

„Lato z Radiem” to strefa dobrej zabawy: poza występami gwiazd polskiej muzyki, każdy znajdzie atrakcje dla siebie. W ramach koncertów za każdym razem odbywają się ciekawe konkursy z wartościowymi nagrodami, liczne gry i zabawy czy pokaz sztucznych ogni.

Więcej szczegółów na latozradiem.pl.

Lato z Radiem/UMJ

50000 Pozostało znaków