Dachując zawisł nad skarpą

51O wielkim szczęściu może mówić 24-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego.

Mężczyzna kierując volkswagenem passatem uderzył w barierę ochronną, po czym dachował i zawisł nad skarpą. Policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia.
Wczoraj około godz. 20.30 dyżurny komendy otrzymał informację, że w Święcanach doszło do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Natychmiast na miejsce zostali skierowani policjanci z jasielskiej komendy oraz posterunku w Skołyszynie.

52
Funkcjonariusze ustalili, że kierujący volkswagenem passatem 24-letni mieszkaniec powiatu tarnowskiego, jechał od Siepietnicy w kierunku Szerzyn. W miejscowości Święcany stracił panowanie nad pojazdem i uderzył w przydrożną barierę ochronną. Samochód dachując wbił się w barierę i zawisł nad skarpą.
Na skutek zdarzenia kierowca został zakleszczony w pojeździe. Służby ratownicze wydobyły mężczyznę, który trafił do szpitala. Okazało się, że 24-latek nie doznał poważnych obrażeń. Po udzielonej pomocy medycznej został zwolniony do domu, był trzeźwy.

KPP Jasło

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.