Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Gala Ślubna w Restauracji ,,Różana"

127Dzisiaj, 17 lutego w restauracji ,,Różana” w Skołyszynie odbyła się Gala Ślubna.

Pomimo zimowej aury uroczystość ta przyciągnęła tłumy zainteresowanych tematyką ślubną. Od godziny 14.30 można było zwiedzać stoiska czołowych firm reprezentujących branżę ślubną. Scenariusz był wyjątkowo napięty. Niewątpliwie najbardziej wyczekiwanym etapem Gali był pokaz najnowszej kolekcji sukien ślubnych.

154

Jedyna w swoim rodzaju ekskluzywna Gala Ślubna to bardzo ważne przedsięwzięcie. Podczas Gali narzeczeni mięli możliwość porównać prace i produkty czołowych firm na rynku, mogących uświetnić uroczystość ślubną. Najnowsze trendy w modzie ślubnej, wizażu, fotografii to tylko niektóre z licznych atrakcji jakie czekały na uczestników dzisiejszej Gali.

202

Zapraszamy do galerii.

Anna Dziura

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków