Czernecki kontra Pabian - będzie II tura wyborów

Bez-nazwy-1Szykuje się druga tura wyborów na burmistrza miasta Jasła.

W dogrywce wystartują Andrzej Czernecki (Jaślanie) oraz Ryszard Pabian (PiS). Z nieoficjalnych źródeł wynika, że na trzecim miejscu znalazła się Elwira Musiałowicz-Czech (PO), a tuż za nią Tadeusz Górczyk. Wszystko wskazuje na to, że w Radzie Miasta Jasła nie będzie żadnego przedstawiciela PO, a na 21 radnych, 11 mandatów otrzymają członkowie PiS.

red.

W wyborach samorządowych w powiecie jasielskim frekwencja wyniosła 45,29 %. W mieście Jaśle do urn poszło 39.02% uprawnionych do głosowania.

jasielski
A już myślałem, ze skończy się ten wyborczy cyrk :( Swoją drogą to niech już zostanie ten Czernecki. bo jak ma PiS być u władzy to ja dziękuję. będą tylko rozdrapywać stare sprawy a teraźniejszymi problemami się nie zajmą.
nie dla PiS
Wszystko zniosę, ale nie PiSowca u władzy. Dość wstydu Polsce robi Kaczyński, to jeszcze w Jaśle chcecie mieć młyn??? Nie dla PiS.
Daniel
Panie Burmistrzu trzymamy za Pana kciuki.
Stefan
Ja stawiam, że wygra Czernecki :)
Wojtq
Górczyk zrobi wszystko byleby Czerneckiego nie wpuścić na stołek. Głowy nie dam, ale obstawiam że na drugą turę będzie swoimi siłami wspierał Pabiana :)