Oficjalne wyniki Państwowej Komisji Wyborczej

1 wybory samorzadowe 2014 4Rano Państwowa Komisja Wyborcza podała wyniki niedzielnego głosowania. Aktualizacja

Na podstawie danych elektronicznych otrzymanych od 2475 gminnych i miejskich komisji wyborczych, Państwowa Komisja Wyborcza podała do publicznej wiadomości zbiorcze wyniki wyborów wójtów, burmistrzów i prezydentów miast przeprowadzonych w dniu 16 listopada 2014 r..

Jak informuje PKW:
1. Wybierano 2477 wójtów, burmistrzów i prezydentów miast, w tym w 247 gminach i miastach, gdzie zarejestrowano tylko jednego kandydata

2. Wyboru dokonano w 1584 gminach i miastach.

3. Nie wybrano wójtów, burmistrzów i prezydentów miast w 890 gminach, albowiem żaden z kandydatów nie otrzymał więcej niż połowę ważnie oddanych głosów. W tych gminach i miastach, w dniu 30 listopada 2014 r. zostanie przeprowadzone ponowne głosowanie.

Gmina Jasło:
1. Pankiewicz Stanisław Leon - Komitet Wyborczy Wyborców Wspólnota Samorządowa Gminy Jasło - 46,50 % głosów
2. Gorgosz Tadeusz - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 32,10 % głosów

Miasto Jasło
1, Czernecki Andrzej Stefan - Komitet Wyborczy Wyborców "Jaślanie"- 36,32 % głosów
2. Pabian Ryszard Józef - Komitet Wyborczy Prawo i Sprawiedliwość - 36,04 % głosów

red.

Aktualizacja

Wyniki wyborów samorządowych – aktualizacja

Rada Miejska Jasła
Maria Szańca, Urszula Czyżowicz, Krystyna Sikora, Henryk Rak, Józef Kędrek, Leszek Zduński, Krzysztof Czeluśniak, Andrzej Dybaś, Jan Pierzchała i Alicja Nowosielska, Leszek Znamirowski, Dorota Bilewicz, Michał Burbelka, Michał Sołtys, Robert Hap, Jerzy Węgrzyn, Krzysztof Pec, Lech Polak, Bogusław Buglewicz, Michał Rybka i Roman Strojek.

Rada Powiatu Jasielskiego
Jan Urban, Anna Bialik, Witold Lechowski, Mateusz Lechwar, Stanisław Zając, Adam Kmiecik, Janusz Przetacznik, Jan Lazar, Tadeusz Gorgosz, Henryk Motkowicz, Dorota Woźniak, Mariusz Sepioł, Bogusław Kręcisz, Stanisław Spólnik, Andrzej Stachurski, Stanisław Mlicki, Franciszek Miśkowicz, Grzegorz Pers, Jan Muzyka, Antoni Salacha, Józef Kozioł, Marek Biernacki oraz Józef Rosół.

Miasto Jasło (będzie dogrywka)
Andrzej Czernecki (Jaślanie)

Stanisław Pankiewicz i Tadeusz Gorgosz – będzie dogrywka

red.

Wojtq
Niech się nawet nie ośmieszają z tymi "wynikami".W całej Polsce afery z fałszowaniem wyników, a ludzi dalej się mami pierdołami i zapewnieniami że wszystko jest ok. Jeśli to co się wyprawia jest OK to ja pierdolę i wyjeżdżam z tego złodziejskiego, skorumpowanego i zakłamanego kraju.
Daniel
Jaja jak berety szkoda gadać