Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

3-letnia dziewczynka ranna w wybuchu gazu

3-letnia dziewczynka ranna w wybuchu gazuPolicjanci wyjaśniają okoliczności wybuchu, do którego doszło w miejscowości Brzezowa w powiecie jasielskim.

Prawdopodobną przyczyną zdarzenia było rozszczelnienie zaworu butli gazowej. Do szpitala z poparzeniami twarzy przewieziono 3-letnią dziewczynkę.
Około godz. 8 policjanci zostali powiadomieni o wybuchu w domu jednorodzinnym w miejscowości Brzezowa w powiecie jasielskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną wybuchu było rozszczelnienie zaworu butli gazowej, która znajdowała się w kotłowni. W chwili zdarzenia w domu przebywało pięć osób - dwie kobiety i trójka dzieci. W wyniku wybuchu ranna została 3-letnia dziewczynka. Dziecko z poparzeniami twarzy zostało przewiezione do szpitala. Pozostałym osobom nic się nie stało.

KWP

moja opinia
Kolejny przypadek z butlą. Może gdyby dystrybutorzy butli gazowych przy napełnianiu zwrócili uwagę na uszczelki, a nie tylko bezmyślnie plombowali zawory to takich przypadków byłoby zdecydowanie mniej, albo wcale. Już niejednokrotnie zdarzyło mi się wymienić butlę na egzemplarz z totalnie wygniecioną uszczelką. Proponuję w pierwszej kolejności zająć się tą sprawą , a nie obwiniać użytkownika który w swojej ocenie wymieniając nową butlę liczy na równie sprawny egzemplarz. Za 3 zł na znanym portalu aukcyjnym można się zaopatrzyć w zestaw 10 nowych uszczelek, co daje nam 20 gr za sztukę. Czy to tak wiele kosztów dla dystrybutora? Może zdrowie i życie konsumenta nie jest warte takich pieniędzy. Komu życie miłe radzę wziąć ten wydatek na siebie.
0
Adam
Powinni być karani za brak nowej uszczelki i zużyte zawory które często się nawet nie dokręcają.
0
henio
Dokładnie! Do tego butle wyglądają jakby przetrwały przynajmniej jedną wojnę światową.
0

50000 Pozostało znaków