Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Spotkanie informacyjne „MAMA może wszystko” w JAŚLE

MAMA-MOŻE-WSZYSTO-LOGO

Sieć Punktów Informacyjnych Funduszy Europejskich w województwie podkarpackim serdecznie zaprasza kobiety na spotkanie informacyjne „MAMA może wszystko”.

Spotkanie skierowane jest do kobiet chcących powrócić na rynek pracy po przerwie związanej z urodzeniem i wychowaniem dziecka. Do udziału w spotkaniu zapraszamy mamy wraz z dziećmi. Podczas gdy mamy będą brały udział w prelekcji, dzieci spędzą czas na zabawie pod opieką animatorów.*
Organizatorzy zapewniają poczęstunek dla dzieci oraz ich mam.

Spotkanie informacyjne odbędzie się 21 lutego 2014 r. w godz. 10.00-15.00
w sali zabaw FIGIELEK, ul. Towarowa 26 w Jaśle.

W programie spotkania m.in.:
jak Fundusze Europejskie pomagają kobietom powrócić na rynek pracy po urlopie macierzyńskim i wychowawczym poprzez podniesienie kwalifikacji zawodowych i dotacje na założenie własnej działalności gospodarczej.

Zgłoszenia do udziału w spotkaniu prosimy przesyłać na adres: do dnia 19 lutego 2014 r., do godz. 12:00. Zgłoszenie należy przesłać na załączonym formularzu. Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu: 13 43 75 814.

Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc, udział w spotkaniu wezmą tylko zgłoszone osoby! Decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny!

*Organizator zapewnia opiekę nad dziećmi w wieku min. 1,5 roku, dla dzieci młodszych opiekę zapewnia uczestniczka szkolenia.

Program spotkania i formularz zgłoszeniowy dostępny jest na stronie
http://www.pife.podkarpackie.pl/index.php/11-gpi-rzeszow/akualnosci/588-spotkanie-informacyjne-mama-moze-wszystko-w-jasle

Jednocześnie zapraszamy do skorzystania z bezpłatnych konsultacji w Punktach Informacyjnych Funduszy Europejskich na terenie województwa podkarpackiego.

Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Krośnie
Urząd Marszałkowski Województwa Podkarpackiego
ul. Bieszczadzka 1 pok. 101
38-400 Krosno
tel./fax. 013 43 75 814

www.pife.podkarpackie.pl
www.funduszeeuropejskie.gov.pl

50000 Pozostało znaków