Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Jarosław Gowin w dalszym ciągu ministrem sprawiedliwości

IS jh

Premier Donald Tusk poinformował, że ministrem sprawiedliwości w dalszym ciągu będzie Gowin.

Najprawdopodobniej zostanie tez rozwiązany problem związków partnerskich, a dokładnie jego lepsze rozwiązanie odzwierciedlone w konstytucji.

Donald Tusk na konferencji prasowej sprawę przedstawił w dość precyzyjnym świetle, mówiąc: ,,Przekonała mnie deklaracja ministra Gowina, że nie będzie miał już problemów z rozróżnieniem kwestii własnych poglądów a lojalnością członka rządu, a ja nikogo nie zamierzam łamać kołem, jeśli chodzi o poglądy" . Tusk przypomniał o przeglądzie  całego rządu latem, który ma być tego roku, dodając : "Także minister Gowin będzie podlegał ocenie i zobaczymy, czy przez te kilka miesięcy wytrzyma próbę wyzwania, jakie też sam przed sobą postawił”.

Czas pokaże jak będzie wyglądała dalsza współpraca obu panów. Większość spraw jakie wymagają rozwiązania potrzebuje większej delikatności.

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków