Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

FIS Grand Prix Wisła 2014: Skoczkowie ponownie spotkają się z kibicami

IMG 4446 2Trening otwarty kadry polskich skoczków powoli staje się stałym punktem w programie zawodów FIS Grand Prix organizowanych w Wiśle.

Tym razem trener Łukasz Kruczek i jego podopieczni spotkają się z kibicami w piątek, 25 lipca. Początek treningu zaplanowano na godzinę 11.
Podczas tegorocznej edycji imprezy FIS Grand Prix w skokach narciarskich kibice będą mieli okazję zapoznać się z tajnikami treningu skoczków na hali sportowej, wziąć udział w konferencji prasowej z kadrowiczami, a także zdobyć pamiątkowe autografy i zrobić sobie zdjęcie ze swoim idolami. - Już dziś zachęcamy kibiców skoków narciarskich do przysyłania swoich propozycji pytań do poszczególnych skoczków i członków sztabu szkoleniowego. Najciekawsze zostaną zadane podczas otwartego treningu. Pytania prosimy wysyłać na adres: z dopiskiem „Pytanie – trening otwarty” - informuje Katarzyna Koczwara, szefowa Biura Prasowego FIS Grand Prix Wisła 2014.
Trening otwarty jest formą integracji skoczków z kibicami, którą zawodnicy polubili. - Jest to bardzo fajny pomysł przede wszystkim dlatego, że kibice mogli zobaczyć jak to wszystko wygląda, że nasza aktywność sportowa to nie tylko iść i skoczyć, ale jest jeszcze cała masa rzeczy, którą musimy zrobić, żeby być jak najlepszymi na skoczni – powiedział po zeszłorocznym treningu Kamil Stoch i jednocześnie przyznał, że dla zawodników była to sytuacja wyjątkowa. - Wszyscy śledzą każdy nasz ruch. Jeżeli ktoś się pomyli to wszyscy to widzą, ale z drugiej strony jest zabawa i jest bardzo fajnie – przyznał wówczas podwójny złoty medalista z Soczi.
Tradycyjnie trening otwarty odbędzie się w Hali Sportowej im. Wiślańskich Olimpijczyków w centrum Wisły (pl. Hoffa 5). Początek zaplanowano na godz. 11:00. Od godz. 9:30 przed halą wydawane będę bezpłatne wejściówki, upoważniające do zajęcia miejsca na trybunach hali.

 

Pytania do zawodników i członków sztabu szkoleniowego prosimy wysyłać do 20 lipca 2014r. na adres: z dopiskiem „Pytanie – trening otwarty”.
Autor komunikatu: Katarzyna Koczwara / PZN

 

50000 Pozostało znaków