Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Otwarcie filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle

Stało się! Filia nr 3 MBP w Jaśle ma nową lokalizację

Filia nr 3 MBP w Jaśle ma nową lokalizację


8 marca br. nastąpiło otwarcie filii nr 3 Miejskiej Biblioteki Publicznej w Jaśle. Nowa lokalizacja mieści się w budynku krytej pływalni MOSiR w Jaśle, na pierwszym piętrze.

 

Przytulna przestrzeń biblioteki to miejsce, gdzie oprócz czytania książek i prasy, można napić się dobrej kawy i herbaty. Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle przy współpracy z Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji stworzyła miejsce niezwykle przyjazne dla czytelników. Ze zbiorów bibliotecznych mogą korzystać zarówno dzieci, jak i dorośli. To świetna inicjatywa, a jej lokalizacje z pewnością przełoży się, na przyciągniecie nowych odbiorców, ze wszystkich grup wiekowych.


Zachęcamy do odwiedzenia biblioteki. Fotorelacja z otwarcia TUTAJ


Miejska Bibliotek Publiczna w Jaśle, od lat jest miejscem, które wspiera w zakresie czytelnictwa wszystkie grupy wiekowe ludzi. Najmłodsi uczą się obcować z książką, mając do dyspozycji zbiór książek, gier planszowych itp. Również dorosły czytelnik prócz książek, może uczestniczyć w spotkaniach autorskich, prelekcjach czy też wystawach.


Miejska Biblioteka Publiczna w Jaśle


Dotychczasowa siedziba filii nr 3 MBP w Jaśle cieszyła się zacnym gronem czytelników, dlatego nowa lokalizacja to spore wyzwanie. Niemniej jednak już w dzień otwarcia, a nawet kilka minut przed godziną 11., zapisali się nowi czytelnicy. To chyba doskonała odpowiedź mieszkańców na zmienioną lokalizację biblioteki. Spektakularna przemiana, która dostosowała obiekt do potrzeb czytelników i użytkowników XXI wieku jest zdecydowanie ogromnym atutem.


Zapraszamy na pyszną kawę i książke i oczywiście Bądźcie na fali! Czytajcie! 

red.

Kasia
Cudownie. Dzieci będą na zajęciach na basenie a mamusie i tatusiowie pochłonie lektura. Strzał w dziesiątkę z tą lokalizacją
1
Mi ol
Świetna sprawa będę mogła poczytać w czasie kiedy będę czekała na dziecko. smile
1
Oli
Będę miała co robić. Trochę więcej miejsca mogło by być ale super że jest.
1

50000 Pozostało znaków