Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Wiktoria Nowak z sukcesami na X Olimpiadzie Wiedzy o Turystyce

sukces uczennicyWiktoria Nowak uczennica Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle, po przejściu eliminacji okręgowych, zakwalifikowała się etapu centralnego X Olimpiady Wiedzy o Turystyce.

Olimpiada organizowana jest przez Instytut Geografii Miast, Turyzmu i Geoinformacji Wydziału Nauk Geograficznych Uniwersytetu Łódzkiego. Jubileuszowa Olimpiada zorganizowana została pod hasłem ”Turystyka miejska – w miejskiej dżungli”.

Uczniowie Ekonomika od 3 lat biorą udział w Olimpiadzie, osiągając wspaniałe wyniki:

w roku 2021 – tytuł finalisty uzyskała Weronika Witusik,
w roku 2022 – tytuł laureata uzyskała również Weronika Witusik, poprawiając wcześniejsze osiągnięcie, a dodatkowo, jako jedyna reprezentowała województwo podkarpackie na etapie centralnym,
rok 2023 – to kolejny sukces uczennicy naszej szkoły Wiktorii Nowak z klasy IV technikum, która przeszła do etapu centralnego.
Dziewczyny kształcą się w technikum w zawodzie technik organizacji turystyki.

W dniach 12-15 kwietnia 2023 r. w Łodzi odbędzie się etap centralny Olimpiady. Zadaniem uczestników tego etapu będzie zaprezentowanie własnego pomysłu „Jak sprzedać miasto?” uwzględniającego koncepcję marketingu-mix. Wiktoria będzie reprezentować siebie, naszą Szkołę i miasto, ponieważ w prezentacji przedstawi Jasło i jego atrakcje turystyczne. Kibicujemy Wiktorii, aby zdobyła laury w etapie centralnym, co uprawniać ją będzie do:

- zwolnienia z części pisemnej egzaminu zawodowego z zakresu obu kwalifikacji w zawodzie technik organizacji turystyki – HGT.07 i HGT.08,
- indeksu na wybrane uczelnie wyższe,
- otrzymania nagród książkowych i rzeczowych.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

50000 Pozostało znaków