Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Sprawny jak żołnierz

Sprawny jak żołnierz W dniu 22.04.2015 na terenie Liceum Ogólnokształcącego w Jedliczu odbyły się XXXVIII ZAWODY SPORTOWO – OBRONNE „Sprawni jak żołnierze - 2015” zorganizowane pod patronatem Ministra Obrony Narodowej.

W zawodach udział wzięli uczniowie klas mundurowych ZS SASR w Trzcinicy gdzie wystąpiły dwa zespoły 3-osobowe w składzie dziewcząt: Edyta Myszkowska, Edyta Przybyłowicz, Gabriela Sendra, natomiast płeć przeciwną reprezentowali: Piotr Dykas, Kamil Kleszyk i Kamil Grzegorczyk. Konkurencje przez jakie musieli przejść to: Test sprawnościowy, Rzut granatem, Strzelanie, Bieg na orientację, Podtrzymywanie życia – pierwsza pomoc przedmedyczna. Po podsumowaniu wszystkich wyników z danych konkurencji na podium i miejscu 3 znalazła się nasza drużyna dziewcząt, natomiast z drużyny chłopców został wyróżniony Kamil Kleszyk nagroda indywidualna za zajecie 3 miejsca w konkurencji Strzelanie.

min2
ZS w TRZCINICY
JS 2091 TRZCINICA

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków