Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Program „Zima w regionach” odwiedzi Duklę i okolice

Program „Zima w regionach” odwiedzi Duklę i okolice28 i 29 stycznia w TVP3 kolejna odsłona programu „Zima w regionach” z Podkarpacia.

Tym razem jego gospodarze Ilona Małek i Marcin Pawlak będą zachęcać do aktywnego wypoczynku w Dukli i okolicach. W programie m.in. narty, łyżwy, wycieczki ścieżkami turystycznymi i rozmowy o bezpieczeństwie na stoku.


Stacja narciarska Chyrowa-Ski położona w Beskidzie Niskim może pochwalić się jednym z najszerszych stoków w Polsce. Jak przekonują osoby zarządzające obiektem tej zimy panują tam szczególnie dobre warunki do uprawiania różnego rodzaju sportów. Jednak stok narciarski to nie jedyna atrakcja malowniczej Gminy Dukla. Program „Zima w regionach” zaprezentuje także m.in. tamtejsze lodowisko i najciekawsze trasy turystyczne. Telewizja Rzeszów dotrze z kamerą do szczególnie urokliwych, a trudno dostępnych miejsc, jak zamarznięty o tej porze roku wodospad na rzece Iwelce.


1Program „Zima w regionach” to również okazja do spotkań i rozmów. W odcinkach z Dukli cennych rad na temat bezpieczeństwa w trakcie szaleństw na stoku udzieli ratownik medyczny, a władze gminy opowiedzą o kolejnych planach na rozwój turystyki, nie tylko tej zimowej.

Relacje z Dukli na ogólnopolskiej antenie TVP3 w sobotę 28 stycznia o godz. 13:05, 15:20 i 16:55 oraz w niedzielę 29 stycznia o 9:25.

Programy z cyklu "Zima w regionach" można zobaczyć nie tylko na antenie telewizyjnej, ale także na stronie internetowej www.rzeszow.tvp.pl, w serwisach społecznościowych TVP3 Rzeszów oraz w serwisie TVP Bieszczady na Platformie Hybrydowej TVP.

50000 Pozostało znaków