Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Piosenki nie tylko sprzed lat

Piosenki nie tylko sprzed latKompozytor i piosenkarz Tadeusz Woźniak i jego żona Jolanta Majchrzak-Woźniak wystąpili w sobotni wieczór (21 stycznia br.) w Jasielskim Domu Kultury.

Obydwoje zaśpiewali znane, pamiętne jeszcze z lat 60. i 70. minionego wieku piosenki oraz najnowsze utwory z wydanej niedawno płyty „Ziemia”. Obydwoje również podzielili się z publicznością swoimi wrażeniami z występów sprzed lat oraz pozytywnymi emocjami, jakie wzbudziło w nich Jasło i Jasielski Dom Kultury.
Mówiąc o swojej najnowszej płycie T. Woźniak wyznał, że nie zależy mu na częstym wydawaniu płyt, lecz na tym, by ich treść trafiała do słuchaczy. - Jeśli zbierze mi się garść refleksji, którymi chciałbym podzielić się z innymi, wtedy nagrywam płytę - mówił. - W międzyczasie mam szczęście i przyjemność robić inne rzeczy. Na przykład współpracuję z teatrami dla których komponuję muzykę do spektakli oraz oprawiam muzyką filmy i inne przedsięwzięcia artystyczne.

 

wozniak 2
Koncert Tadeusza Woźniaka - który zadebiutował w 1966 roku, potem jako gitarzysta grał m.in.: z Niebiesko-Czarnymi i Czesławem Niemenem, a od 1967 roku dał się poznać również jako kompozytor - został bardzo ciepło przyjęty przez publiczność. W sali widowiskowej JDK zapanował nastrój liryczno-nostalgiczno-refleksyjny, który słuchacze z przyjemnością zabrali ze sobą do domów.


JDK - st

50000 Pozostało znaków