Ponad 2,2 mln zł na rozwój jasielskich przedszkoli

Złożony przez Miasto Jasło wniosek „Rozwój infrastruktury edukacyjnej w jasielskich przedszkolach” otrzymał dofinansowanie w wysokości 1,9 mln zł. Wartość całego projektu wynosi 2,2 mln zł.

„Rozwój infrastruktury edukacyjnej w jasielskich przedszkolach”

W czterech z nich:

- Przedszkole Miejskie nr 6, Przedszkole Miejskie nr 9, Przedszkole Miejskie nr 10 i Przedszkole Miejskie nr 11 – rozbudujemy place zabaw.
- Dla wszystkich 11 naszych przedszkoli miejskich kupimy pomoce dydaktyczne i wyposażenie, które pomogą w prowadzeniu programów dwujęzyczności.
- We wszystkich 11 placówkach pojawią się dostosowania dla osób ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi – pętle indukcyjne i tabliczki brajlowskie.
- Dodatkowo w Przedszkolu Miejskim nr 9 – zamontowane zostaną szyny podjazdowe.

Środki otrzymaliśmy w ramach programu Fundusze Europejskie dla Podkarpacia 2021-2027. Wszystkie prace powinny zakończyć się jeszcze w 2024 r.

Urząd Miasta w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.