Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Kolejne spotkanie z Podróżnikiem!

dominik szmajda ural

Dominik Szmajda - uczestnik oryginalnej wyprawy na Ural Polarny, która miała miejsce latem 2012 roku będzie kolejnym gościem Jasielskich Spotkań z Podróżnikami w Zajeździe pod Skałą 7 listopada o godzinie 19.00.

Już w czwartek 7 listopada Dominik Szmajda opowie o samotnej wyprawie rowerowej.
- Latem 2012 roku udałem się do północnej Rosji, a dokładnie na Ural Polarny i tundrę jamalską, aby tam właśnie pojeździć na rowerze! Dlaczego akurat tam? W wielkim skrócie – bo pięknie i ciekawie. I bardzo egzotycznie! Nigdy wcześniej nie podróżowałem w kierunku północnym. Chciałem przekonać się, czym tak naprawdę jest tundra, wytarzać się w niej trochę i sprawdzić, czy da się po niej jechać na rowerze. Z kolei Ural Polarny to góry zupełnie dzikie i nagie, bez drzew, jak na pustyni. Uwielbiam pustynie i czułem, że te zielone też przypadną mi do gustu – tak w wielkim skrócie wspomina wyprawę podróżnik

Jakie ciekawostki i tajemnice skrywa w sobie ta prawdziwie męska przygoda?

Spotkanie z Dominikiem będzie okazją do posłuchania opowieści o podróży obfitującej w niezwykłe akcje. Chcesz dowiedzieć się więcej? Dołącz do nas 7 listopada!
Kupując bilet o wartości 10 złotych dajesz szansę na lepsze życie małego Kubusia, który choruje na mukowiscytozę! Naprawdę warto!

Do zobaczenia!

 

50000 Pozostało znaków