Darek w półfinale Must Be The Music

mini

Darek Wickowski wystąpi w półfinale popularnego programu „Must Be The Music”. Program ten będzie emitowany w tę niedzielę (21.04.2013r.) o godz. 20.00 na antenie telewizji Polsat. Głosujmy na niego!

20-letni Darek zaśpiewał w programie utwór Eltona Johna „Can you feel the love tonight” i zobaczył cztery razy „TAK”. Jurorzy nie szczędzili mu pochwał i ciepłych słów. Teraz czeka na nasze głosy!
Darek jest uczniem IV klasy technikum ogrodniczego w Trzcinicy. Pochodzi z Osobnicy, ale od trzech lat mieszka w Domu Dziecka w Wolicy. Muzyka daje mu ucieczkę od codziennych problemów i wspomnień z przeszłości.

01

„Must Be The Music” to nie pierwszy program muzyczny, w którym wystąpił Darek. W marcu ubiegłego roku piosenką „Przyjaciele po to są" Bogusława Meca, wyśpiewał sobie pierwsze miejsce w programie „Szansa na Sukces”.
W jego przygodzie ze śpiewaniem towarzyszy mu Renata Pięta, dyrektor Domu Dziecka w Wolicy. -Tak czekałam, tak chciałam, żeby temu dziecku się poszczęściło, bo nigdy nie miał szczęścia – podkreśla pani dyrektor.
Teraz wszystko zależy od nas, Darek liczy na głosy jaślan. Głosować można za pomocą facebookowej aplikacji, która dostępna jest TUTAJ, a także wysyłając sms.

Starostwo Powiatowe w Jaśle