Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Cyrk Zalewski w Jaśle

Laura-Urunov1Niesamowite widowisko, mnóstwo atrakcji i cyrkowych kombinacji. Cyrk Zalewski – Jasło - 11.08 – poniedziałek godz.17.30, ul. Sikorskiego

Tegoroczny program Cyrku Zalewski 2014:

1. Konie maści Palomino-Kamil Zalewski-Polska
2. Wielbłądy -Kamil Zalewski-Polska
3. Nowa iluzja -Kamil Zalewski-Polska. Kamil Zalewski-wprowadzi w nowy świat iluzji. Pokaże coś nowego, niesamowitego i niepowtarzalnego.

4. Klaun Versace – Meksyk. Tylko w cyrku Zalewski ! Młody utalentowany pochodzący z Meksyku Klaun Versace ,występujący na międzynarodowych cyrkowych arenach. Będzie rozśmieszał i zabawiał naszą wspaniałą publiczność.

5. Wyższa szkoła jazdy na koniach- Duo Urunov – Rosja. Duo Urunov - zdobywcy nagrody na najbardziej prestiżowym Festiwalu na świecie - Międzynarodowym Festiwalu Sztuki Cyrkowej w Monte Carlo. Prezentują przepiękny pokaz wyższej szkoły jazdy na koniach,

IMG 6981

6. Żonglerka na koniu-Laura Urunov -Rosja. Laura Urunov - młodość, piękno i precyzja. Najmłodsza artystka turnee przedstawi niezwykle trudną i bardzo rzadko oglądaną żonglerkę na koniu. Będziemy ją również podziwiać w tresurze swoich ukochanych piesków.

7. Tresura pudli-Laura Urunov-Rosja.
8. Kula Śmierci - motory Diorios –Brazylia Kula Śmierci -motory Diorios -prosto z Brazylii - kaskaderzy na motorach w kuli śmierci. Będą oni wykonywać ewolucję na motorach wewnątrz wielkiej metalowej kuli .Tego nie da się opisać, to trzeba zobaczyć. Pokaz dla ludzi o mocnych nerwach!

9. Reki - Gimnastyka na drążkach-Białoruś. Reki - Gimnastyka na drążkach-niesamowity pokaz akrobatyczny czterech chłopaków z Białorusi.

Laura-Urunov

10. Laser man - Kamil Zalewski -Polska. Laser man -wielki i przepiękny pokaz laserowy Kamila Zalewskiego.

11. Pick pocket -iluzjonista kieszonkowiec- Rafał Walusz - Polska iluzjonista kieszonkowiec po raz pierwszy w Polsce.
12."Podniebny rower" – Brazylia "Podniebny rower"- Nietypowy pokaz jazdy na rowerze w podniebnej przestrzeni.

13. Podniebne koło - Marina - Rosja Podniebne koło – wykonaniu przepięknej Mariny z Rosji.

14. Hula - Hop-Marina i Aneta Zalewska -Polska-Rosja Hula – Hop- zobaczycie po raz pierwszy na arenie cyrku Zalewski wykonuje go duet żeński - Marina i Aneta Zalewska

15. Rafał Walusz i Aneta Zalewska- konferansjerzy – Polska Aneta Zalewska - konferansjerka - trafiła do cyrku jako asystentka iluzjonisty Kamila Zalewskiego(syna dyrekcji cyrku). Od dwóch lat są szczęśliwym małżeństwem połączonym przez miłość do cyrku.
Rafał Walusz - wspaniały Iluzjonista i konferansjer. Współpracujący już od wielu lat z cyrkiem Zalewski.

Więcej informacji na Facebooku http://www.facebook.com/cyrkzalewski

{youtube}vTq0sSs9PmA{/youtube}

50000 Pozostało znaków