Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Złóż projekt do JBO – masz czas tylko do końca czerwca

Jasielski Budżet Obywatelsk na 2025 rok

Przypominamy, że tylko do końca czerwca można zgłaszać jeszcze propozycje projektów w ramach Jasielskiego Budżetu Obywatelskiego na 2025 r. Zgłosić je może każdy jaślanin, który ma ukończone 13 lat i zebrał pod swoją propozycją poparcie w postaci podpisów 25 mieszkańców Jasła. 

 

Projekty podzielone są na dwie kategorie:
- inwestycyjne (np. budowa czy remonty obiektów), o wartości do 400 tys. zł
- tzw. „miękkie”, obejmujące działania np. w obszarze kultury, sportu, edukacji i spraw społecznych, o wartości do 100 tys. zł.

Swoje pomysły można zgłaszać za pomocą formularza dostępnego na stronie internetowej Urzędu Miasta w Jaśle oraz w Systemie do Komunikacji z Mieszkańcami Jasła. Formularze dostępne są również w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta w Jaśle (parter, pok. nr 19). Do każdej propozycji projektu należy dołączyć listę poparcia podpisaną przez 25 mieszkańców Jasła, którzy ukończyli 13 rok życia.

 

Wzory formularzy, regulaminy oraz poradnik składania propozycji projektu znajdują się pod adresem: https://konsultacje.um.jaslo.pl/pl/budzet/kampania-informacyjna/5

Szczegółowe informacje w sprawie naboru propozycji projektów można uzyskać:
tel. (13) 4482 501 lub (13) 4482 506, e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Urząd Miasta w Jaśle