Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Wędrówki z wiatrem – wakacje w jasielskiej bibliotece

Wędrówki z wiatrem – wakacje w jasielskiej bibliotece

 

Dlaczego w muszli, coś szumi? Czy wiatr rozpoznaje kolory? Czym różni się wiatr wiejący na morzu od wiatru wiejącego na lądzie? Kto roznosi pyłki drzew i kwiatów? Jak powstaje dmuchawiec i co się wydarzy, gdy go zdmuchniemy?


Wędrówki z wiatrem to zajęcia dla dzieci w wieku 6-10 lat, podczas których będą miały okazję spędzić czas na świeżym powietrzu, rozwijać swoje zdolności manualne, rozbudzać kreatywność i wyobraźnię, a także integrować się z grupą rówieśników. Dowiedzą się m.in.: jaką rolę odgrywa wiatr w naszym życiu, posłuchają jego dźwięków, przekonają się, że może być delikatny i przyjemny, ale także silny i niszczycielski, będą rozwijać swoje zainteresowania przyrodnicze oraz zdobywać nowe umiejętności. 
Zapraszamy dzieci w wieku 6-10 lat na wakacyjne spotkania w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży, Filii nr 1, Filii nr 2 i Filii nr 3.


 Zajęcia odbywać się będą w następujące dni tygodnia:
• w Oddziale dla Dzieci i Młodzieży – środa o godz. 12:00;
• w Filii nr 1 –  środa o godz. 12:00;
• w Filii nr 2 –  czwartek o godz. 12:00;
• w Filii nr 3 –  czwartek o godz. 12:00.


Szczegółowy harmonogram zajęć, Regulamin, Deklaracja uczestnictwa oraz pozostałe załączniki dostępne na stronie: www.mbp.jaslo.pl.
Obowiązuje rezerwacja miejsc na spotkania w poszczególnych placówkach: drogą elektroniczną, telefonicznie lub osobiście do 29 czerwca (sobota) br.:
Oddział dla Dzieci i Młodzieży (ul. Kołłątaja 1, 13 446 26 02 wew. 35, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.);
Filia nr 1 (ul. Na Kotlinę 11, 13 445 58 57, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.);
Filia nr 2 (ul. Wincentego Pola 41, 451 182 814, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.);
Filia nr 3 (ul. Sikorskiego 15, 13 446 52 25, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.).


MBP w Jaśle