Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Wiosenny koncert w Osobnicy

99W dniu 29 marca w Ognisku Muzycznym w Osobnicy  odbył się KONCERT WIOSENNY

Koncert zgromadził wierną publiczność młodych muzyków - rodziców i dziadków oraz gości, którzy gromko oklaskiwali bardzo udane występy. Dla niektórych był to pierwszy publiczny występ.
Uczniowie Ogniska Muzycznego w Osobnicy dostarczyli swoim słuchaczom dużą dawkę dobrej muzyki. Swoje umiejętności zaprezentowali uczniowie z klasy wokalnej, klasy fortepianu, gitary oraz skrzypiec.
Na koncercie mogliśmy zauważyć, jak dużo wysiłku kosztowało ich wystąpienie przed nie małą publicznością. Choć momentami byli zdenerwowani, to jednak gdy usiedli przy instrumencie, uderzyli w klawisze, czy szarpnęli struny, stres odchodził. Z całą pewnością wszyscy zgromadzeni wzbogacili się wewnętrznie w zupełnie inne doznania. W oczach zasłuchanych rodziców widać było łzy wzruszenia.

 

Młody skrzypek Ignacy
Tego typu inicjatywy pokazuję, że dzieci oraz młodzież poza obowiązkami szkolnymi znajdują czas na rozwijanie swoich muzycznych pasji. Młodzi wychowankowie Ogniska wiedzą, że zawsze znajdzie się czas na to, by usiąść do fortepianu, nastroić skrzypce, zaśpiewać i zagrać ulubione melodie. Muzyka otwiera ich umysł i pozwala doświadczyć czegoś niewyobrażalnego.

 

Wokalne popisy rodzeństwa


Pianistyczne wariacje


Brawurowe wokalne wykonanie


Przy dźwiękach gitary


Uczniowie Ogniska Muzycznego w Osobnicy

 

Ognisko Muzyczne w Osobnicy

 

50000 Pozostało znaków