Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

LOVE ME TENDER

IIImG

Konkurs co roku organizowany przez Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle odbył się 21 marca br. w Dzień Odkrywania Talentów. Patronat honorowy nad imprezą sprawował Starosta Jasielski.

W 25 Konkursie Piosenki Obcojęzycznej LOVE ME TENDER wystartowało 45 wokalistów z regionu Polski południowo-wschodniej.                      Partnerem lingwistycznym konkursu była jasielska szkoła języka angielskiego English’s cool. Patronatem medialnym wydarzenie objęły: Telewizja Jasło i Tygodnik Nowe Podkarpacie. Imprezę wsparła również Kawiarnia Restauracja Parkowa.

IIImGimn


IIImPgJury w składzie:
Sławomir Ramian – przewodniczący jury pochodzący z Tarnowa, pedagog, trener wokalny w międzynarodowym projekcie „Łobuziaki”, wokalista, kompozytor, autor tekstów, laureat programu „Szansa na sukces” z zespołem Poluzjanci oraz uczestnik programu „Bitwa na głosy” w drużynie sióstr Przybysz, członek zespołu Czuband.
Monika Twarduś – muzyk, dyrygent
Joanna Banach-Gancarz – przedstawicielka Starostwa Powiatowego w Jaśle, absolwentka Państwowej Szkoły Muzycznej, wiolonczelistka, była wokalistka
Olga Szudy-Seredyńska – właścicielka szkoły języka angielskiego English’s cool
Katarzyna Warchoł – nauczycielka języka francuskiego

 

IIImPg3


IImG


IImPgPo wysłuchaniu 25 prezentacji w kategorii wiekowej – uczniowie gimnazjum oraz 20 prezentacji w kategorii wiekowej – uczniowie szkół ponadgimnazjalnych postanowiło:
w młodszej kategorii przyznać
I miejsce Aleksandrze Kozubal z RCKP w Krośnie,
II miejsce Mai Piskadło z MDK w Jaśle
i ex aequo III miejsce Martynie Jedziniak z MDK w Jaśle i Patrycji Nocek z Publicznego Gimnazjum w Błażkowej.
W tej kategorii wyróżnione zostały: Aleksandra Mielcarek z RCKP w Krośnie, Aleksandra Tocka z JDK i Magdalena Niezgoda z ZSS w Lipnicy Dolnej.
W kategorii wiekowej uczniowie szkół ponadgimnazjalnych pierwszego miejsca nie przyznano.
II miejsce ex aequo zajęły: Aleksandra Pękala z MDK w Rzeszowie i Natalia Niedziela z RCKP w Krośnie.
Również ex aequo III miejsce przypadło Magdalenie Myśliwiec z MDK w Jaśle i Marcie Stadler z RCKP w Krośnie.
Wyróżnienie otrzymały: Aleksandra Skrzypek z SCK w Mielcu, Anna Wiącek z CSW w Rzeszowie, Justyna Ciołkosz z JDK i Natalia Pawlik z MDK w Jaśle.

 

IImPg2


ImGimn


wyrG2Nagrody laureatom wręczali: Grażyna Leńczuk dyrektor Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle i Zbigniew Dranka – przewodniczący Komisji Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki Rady Powiatu Jasielskiego. Fundatorem nagród było Starostwo Powiatowe w Jaśle oraz Szkoła języka angielskiego English’s cool (10% rabatu na roczny kurs języka angielskiego dla wszystkich laureatów).

 

wyrG3


wyroznG1


wyrSpgMłodzi wokaliści śpiewali głównie przeboje muzyki popularnej w języku angielskim. Poziom tegorocznych prezentacji był niezwykle wysoki, o czym mówił Sławomir Ramian, przewodniczący jury: „Naprawdę jestem pod ogromnym wrażeniem poziomu artystycznego konkursu. Pojawiło się kilka bardzo ciekawych osobowości. Jestem przekonany że wielu uczestników jeszcze nie raz zobaczymy na zawodowej estradzie. Gorąco trzymam za wszystkich kciuki!”.

 

wyrSpg2


wyrspg3


wyrSpg4Gratulujemy zwycięzcom i ich opiekunom! Zapraszamy do nas za rok!

 

MDK w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków