Koncert Pawła Piekarczyka w Zespole Szkół nr 4 w Jaśle

koncert piekarczyka 1W programie Powiatowych Obchodów Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych w dniu 01.03.20223 r. znalazł się występ Pawła Piekarczyka

- poety, twórcą i muzyka wykonującego poezję śpiewaną. Występ skierowany do młodzieży szkół ponadpodstawowych Powiatu Jasielskiego odbył się w auli Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle a tematem były motywy związane z walką i martyrologią żołnierzy podziemia niepodległościowego walczącego o suwerenność Polski z aparatem ucisku komunistycznego. Swoje utwory artysta wizualizował przejmującymi filmami, które z pewnością pozostaną w pamięci uczestników koncertu.

Organizator Powiatowych Obchodów Narodowego Dnia Żołnierzy Wyklętych – Starosta Jasielski Adam Pawluś podziękował wykonawcy za przekaz skierowany do młodych odbiorców i skierował do młodzieży słowa o obowiązku pamięci wobec tych, którzy za cenę swego życia bronili ideałów wolności i niezawisłości.

ZS nr 4 w Jaśle