Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Zrób wiosenne porządki - odbiór odpadów zielonych, wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

Zrób wiosenne porządki - odbiór odpadów zielonych, wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego Wydział Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta w Jaśle informuje, że 16 marca br. rozpocznie się zbiórka odpadów zielonych (liście, trawa, drobne gałęzi z przycinki drzew i krzewów, resztki roślinne) pochodzących z pielęgnacji przydomowych ogródków nieruchomości zamieszkałych.

Odpady zielone odbierane będą zgodnie z harmonogramem od marca do listopada. Odpady typu liście i drobne resztki roślinne należy gromadzić w workach takich jak na odpady niesegregowane. Natomiast gałęzie w celu umożliwienia ich załadunku należy powiązać w pęki. Odpady zielone należy wystawić przed posesję w dniu odbioru do godziny 8.00. Worki na odpady zielone zapewnia właściciel nieruchomości.

Również w marcu rusza odbiór odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Odpady odbierane będą zgodnie z harmonogramem wiosną (marzec, kwiecień) i jesienią (październik). Odbierane będą odpady typu lodówki, telewizory, sprzęt AGD, RTV, komputery, meble, łóżka, itp. Odpady te należy wystawić przed posesję w dniu odbioru do godziny 8.00. Ponadto zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny pochodzący z gospodarstw domowych mieszkańcy mogą oddawać przez cały rok w punkcie EKO-MAST-u położonego w Jaśle, przy ul. Lwowskiej 4. Szczegółowe informacje zamieszczone są na stronie internetowej firmy EKO-MAST (www.ekomast.pl).

Szczegółowe informacje na temat zbiórki odpadów zielonych i wielkogabarytowych można uzyskać w Wydziale Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta w Jaśle przy ul. Sokoła 8 lub pod nr telefonu 134486380.

Harmonogramy odbioru odpadów zielonych i odpadów wielkogabarytowych oraz zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego są dostępne w Wydziale Gospodarki Odpadami Urzędu Miasta w Jaśle, ul. Sokoła 8 oraz na stronie internetowej Miasta Jasła pod adresem:
http://jaslo.pl/pl/page/harmonogramy-odbioru-odpadów

UMJ

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków