Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków

Złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków Główny Urząd Nadzoru Budowlanego przypomina, że 1 lipca ub.r. wszedł obowiązek złożenia deklaracji przez wszystkich właścicieli i zarządców budynków, które są zasilane przez źródło ciepła lub spalania paliw do 1 MW.

Kto musi złożyć deklarację?
Deklaracje muszą złożyć właściciele/zarządcy budynków, w których znajduje się źródło ciepła.

Złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków
Deklarację można złożyć na dwa sposoby:
- elektronicznie, przez stronę www.ceeb.gov.pl wykorzystując do tego profil zaufany, e-dowód albo podpis kwalifikowany

- w wersji papierowej, składając ją osobiście w punkcie informacyjnym Czyste Powietrze przy ul. Sokoła 8 lub w Urzędzie Miasta w Jaśle, ul. Rynek 12 albo wysyłając ją tradycyjną pocztą.

Do kiedy złożyć deklarację?
- dla źródeł ciepła i spalania paliw uruchomionych PRZED 1 lipca 2021 r. – to 30 czerwca 2022 r.

- dla źródeł ciepła i spalania paliw uruchomionych PO 1 Lipca 2021 r. – 14 dni od dnia uruchomienia

Złóż deklarację o źródłach ogrzewania budynków

Dodatkowe informacje, wzory formularzy, instrukcje, pytania i odpowiedzi znajdują się pod adresem: https://www.gunb.gov.pl/strona/centralna-ewidencja-emisyjno%c5%9bci-budynkow
Mieszkańcy Jasła mogą w tej sprawie kontaktować się dodatkowo z punktem informacyjnym „Czyste Powietrze” utworzonym przez Urząd Miasta w Jaśle. Punkt znajduje się przy ul. Sokoła 8, w sąsiedztwie Kina JDK Syrena.

Urząd Miasta w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków