Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Wokalista formacji Skangur i Chłopacy solo

Wokalista formacji Skangur i Chłopacy solo„9 lat”, to tytuł debiutanckiej solowej płyty Mateusza Mijala, autora takich hitów jak „Niech się ludzie śmieją”, „Winny” czy „Za to co mam”. Z okazji premiery, Mijal spotka się z fanami w jasielskim Empiku w Galerii Jasło już w najbliższą środę, 27 kwietnia.

Nad materiałem na krążek muzyk pracował od kilku lat. Dzięki temu album został dopracowany w najdrobniejszych szczegółach. Oprócz nowych kompozycji na płycie nie mogło zabraknąć najbardziej znanych piosenek Mijala. Wśród gości pojawiają się: Liber, Stachursky czy Wojciech Łuszczykiewicz, lider zespołu Video.

Mateusz Mijal urodził się w 1986 roku w Jaśle. Od najmłodszych lat próbował swoich sił
w licznych konkursach i festiwalach młodych talentów. Ukończył krakowską Państwową Ogólnokształcącą Szkołę Muzyczną w klasie trąbki. Brał udział w nagraniach studyjnych sekcji dętej grupy Ich Troje. Potem, przez niedługi czas, był wokalistą Skangura. Pod koniec pierwszej dekady XXI wieku występował z zespołem Dukat, by później dołączyć do formacji Chłopacy, a następnie skupić się na karierze solowej.

27 kwietnia, godz. 18:00 

Empik Galeria Jasło
Jasło, ul. Jana Pawła II 37

 

50000 Pozostało znaków