Władze Powiatu Jasielskiego nagrodziły pracowników szkół z okazji ich święta

Władze Powiatu Jasielskiego nagrodziły pracowników szkół z okazji ich świętaŚwięto Edukacji Narodowej to tradycyjnie okazja do podziękowań dla nauczycieli i innych pracowników oświaty.

Jak co roku Starosta Jasielski nagrodził z tej okazji wyróżniających się nauczycieli i dyrektorów, doceniając ich wielkie zaangażowanie w pracę oraz jej wymierne efekty.W tym roku Nagrody Zarządu Powiatu trafiły do jedenastu osób.
Nagrody Zarządu Powiatu przyznane nauczycielom szkół i placówek, których organem prowadzącym jest Powiat Jasielski, wręczył podczas dzisiejszego spotkania Starosta Jasielski Franciszek Miśkowicz.
Nagrody Zarządu otrzymało w tym roku jedenastu nauczycieli: Małgorzata Fortuna (I LO w Jaśle), Katarzyna Babiarz (II LO w Jaśle), Marek Łukasik (Zespół Szkół Technicznych w Jaśle), Małgorzata Janiga (ZSUiS w Jaśle), Elżbieta Wiśniowska (ZS nr 3 w Jaśle), Halina Gierut (ZS nr 3 w Jaśle), Małgorzata Sławniak (ZS nr 4 w Jaśle), Aneta Kowalkowska (LO Nowy Żmigród), Tomasz Szot (SOSW w Jaśle), Donata Gryziec (Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna w Jaśle), Adam Szot (CKP w Jaśle).
Starosta Jasielski złożył życzenia dalszych sukcesów w pracy zawodowej nagrodzonym nauczycielom, dodając, że te wyróżnienia to skromna, ale bardzo potrzebna forma uhonorowania ich pracy.

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.