Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Informacja dotycząca utrudnień w ruchu na drodze relacji Dębowiec – Załęże – Osiek Jasielski

Informacja dotycząca utrudnień w ruchu na drodze relacji Dębowiec – Załęże – Osiek JasielskiInformujemy, że w dniach od 7 do 21 października br. zamknięta zostanie droga relacji Dębowiec – Załęże – Osiek Jasielski. Na czas trwania robót ruch kołowy pojazdów będzie odbywał się objazdami.


W związku z rozpoczęciem prac przy realizacji zadania pn. „Przebudowa drogi powiatowej Nr 1881R Dębowiec – Załęże – Osiek Jasielski w km 0+020 – 3+730, 4+680 – 5+140” nastąpi zmiana organizacji ruchu na drodze relacji Dębowiec - Załęże zgodnie z zatwierdzonym projektem tymczasowej organizacji ruchu.
Na czas trwania robót w godzinach od 7:00 do 19:00 droga zostanie całkowicie zamknięta. Ruch kołowy pojazdów będzie odbywał się objazdami przez miejscowość Wola Dębowiecka.
W nagłych przypadkach wykonawca robót (firma Skanska S.A.) umożliwi przejazd służb ratunkowych oraz dojazd i dojście do posesji prywatnych i firm zlokalizowanych przy przebudowywanym odcinku drogi.

111
Termin zamknięcia drogi może ulec zmianie z powodu niesprzyjających warunków pogodowych. O ewentualnych utrudnieniach w ruchu w kolejnych dniach będziemy informować na bieżąco.
Starostwo Powiatowe w Jaśle

50000 Pozostało znaków