Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Utrudnienia w ruchu na drodze powiatowej Dębowiec – Załęże – Osiek Jasielski

utrudnieniaW poniedziałek, 2 października, rozpoczną się roboty na drodze powiatowej Nr 1881R Dębowiec – Załęże - Osiek Jasielski.

Zamknięty zostanie odcinek tej drogi od miejscowości Załęże do miejscowości Osiek Jasielski. Ruch pojazdów odbywał się będzie objazdami.
Firma Skanska S.A informuje, że w dniach 2.10.2017 – 4.10.2017 w godzinach 7:30 – 17:00, w związku z prowadzeniem prac na drodze powiatowej Nr 1881R Dębowiec – Załęże - Osiek Jasielski w km 0+020 – 3+730, 4+680 – 5+140, na odcinku Załęże - Osiek Jasielski nastąpi zmiana organizacji ruchu.
Droga relacji Załęże – Osiek Jasielski zostanie całkowicie zamknięta. Wprowadzona zostanie tymczasowa organizacja ruchu oraz zostaną ustawione znaki pionowe, które będą kierowały na objazd.
Po tym terminie droga zostanie otwarta, a utrudnienia polegać będą na wyłączeniu jednego pasa ruchu na odcinku robót. W nagłych przypadkach wykonawca robót umożliwi przejazd Służb Ratunkowych oraz dojazd do posesji prywatnych i firm zlokalizowanych przy przebudowywanym odcinku drogi. 
W przypadku niesprzyjających warunków atmosferycznych, termin zakończenia może ulec zmianie.
Za utrudnienia na przebudowywanej drodze przepraszamy i prosimy o wyrozumiałość.

50000 Pozostało znaków