Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Ruszyły zgłoszenia do IV Biegu Pamięci Senatora Stanisława Zająca

Ruszyły zgłoszenia do IV Biegu Pamięci Senatora Stanisława Zająca1 maja odbędzie się bieg upamiętniający Senatora Stanisława Zająca - wybitnego prawnika, polityka, posła I, III, V i VI kadencji, wicemarszałka Sejmu III kadencji, senatora RP VII kadencji, który zginął w katastrofie lotniczej 10 kwietnia 2010 r. pod Smoleńskiem.

Zawody rozgrywane już po raz czwarty odbędą się na dwóch dystansach - półmaratonu oraz 5 km. Organizatorem wydarzenia sportowego jest Stowarzyszenie im. Senatora Stanisława Zająca.

Biuro zawodów zostanie w tym roku w całości zorganizowane w remizie OSP w Święcanach, skąd wyruszą zawodnicy półmaratonu, a startujący na krótszym dystansie zostaną dowiezieni na linię startu autokarami.

1

3

Meta oraz zakończenie Biegu odbędą się przy Skansenie Archeologicznym Karpacka Troja. Na mecie na każdego uczestnika czekał będzie pamiątkowy medal.

W porównaniu z poprzednimi edycjami zawodów wprowadzone zostały również zmiany w kategoriach wiekowych – zgodnie z sugestiami coraz większego grona pań uczestniczących w Biegu Organizator postanowił rozdzielić kategorie kobiece na trzy osobne.

Zgłoszenia do Biegu prowadzone są w Systemie Timedo pod adresem http://system.timedo.pl

Informacje o trasie Biegu pojawiać się będą na stronie internetowej http://polmaratonpamieci.pl

Stowarzyszenie
im. Senatora Stanisława Zająca

fot. Wojciech Piękoś

Kacor
i po co się tak menczyć ,nie lepiej siąść i napić się wódki i po prostu porozmawiać o tym :]
0
dd
Od picia to głowa boli :)
0

50000 Pozostało znaków