Jasło

Tworzenie stron internetowych Jasło

Featured

Remont sali gimnastycznej wraz z przewiązką przy Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy

Remont sali gimnastycznejW czwartek, 17 marca 2022 roku, w Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy

podpisano umowę na kolejną sportową inwestycję pn. „Remont Sali gimnastycznej wraz z przewiązką przy Zespole Szkół Stowarzyszenia Absolwentów Szkół Rolniczych w Trzcinicy” w ramach zadania: „Budowa infrastruktury sportowej jednostek oświatowych Powiatu Jasielskiego”.
Prace obejmują demontaż starych nawierzchni w krytej bieżni i sali gimnastycznej oraz wykonanie nowych z pełnego poliuretanu „Full Pur” o grubości 14 mm, na podkładzie betonowym w krytej bieżni
i na podkładzie z płyt OSB 2x12 mm w sali gimnastycznej wraz z wykonaniem linii. Roboty będą trwać do 4 miesięcy od podpisania umowy.

Koszt realizacji inwestycji to 273 985, 15 tyś zł., inwestycja zostanie dofinansowana z Programu Sportowa Polska – Program Rozwoju Lokalnej Infrastruktury Sportowej – edycja 2021. Wykonawcą prac będzie Firma INVEST – BIURO Sp. z o. o. sp. k. z Rzeszowa.

Nowa nawierzchnia bieżni oraz sali gimnastycznej będzie o takich samych parametrach jak bieżnia na stadionie lekkoatletycznym. Dla zawodników jest to bardzo ważne, ponieważ takie warunki są również na bieżniach, na których rozgrywane są zawody rangi mistrzowskiej.

Umowę w imieniu Powiatu Jasielskiego podpisał Starosta Jasielski Adam Pawluś oraz Etatowy Członek Zarządu Powiatu Jasielskiego – Jan Muzyka, wykonawcę natomiast reprezentował Prezes Zarządu - Paweł Ważny.

W wydarzeniu udział wzięli: Adam Pawluś – Starosta Jasielski, Jan Muzyka –Etatowy Członek Zarządu, Paweł Ważny – Prezes Firmy INVEST – BIURO, Katarzyna Koś - Dyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy, Marek Bara - Wicedyrektor Zespołu Szkół w Trzcinicy, Ewa Dubiel – Naczelnik Wydziału Inwestycji w Starostwie Powiatowym w Jaśle, Ryszard Żygłowicz – Inspektor nadzoru, Tomasz Wojtas – nauczyciel wychowania fizycznego w Zespole Szkół w Trzcinicy.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Portal miastojaslo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczanych komentarzy. Zastrzegamy sobie prawo do usuwania i redagowania komentarzy, które są niezwiązane z tematem, zawierają wulgaryzmy, reklamy czy też treści obrażające inne osoby. Użytkowniku ponosisz odpowiedzialność za treść swoich komentarzy zgodnie z Polskim Prawem oraz normami obyczajowymi.

50000 Pozostało znaków